OPRAWA MUZYCZNA

Zespół Muzyczny EM&M

z1

EM&M to profesjonalizm, doświadczenie, przebojowość i doskonała zabawa przy ciekawych aranżacjach polskich i zagranicznych przebojów od rocka aż po klasykę światowej muzyki POP oraz biesiady.
Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu takich imprez jak: wesela, imprezy plenerowe, dancingi, bankiety firmowe, studniówki, bale sylwestrowe oraz karnawałowe.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Służymy swoim doświadczeniem, jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie. czytaj więcej

Zespół Muzyczny EM&M, e-mail: zespol.emem@gmail.com, tel. +48 501 789 782 

DJ JOHNSON

dj

DJ, wodzirej, animator – na każdą okazję!.
O nas:
Proponujemy Państwu kompleksową obsługę Waszego wesela, bankietu,studniówki i każdej organizowanej imprezy – rodzinnej, okolicznościowej, karaoke i zabawy dla najmłodszych. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu uroczystości pozwoliło nam na zgromadzenie szerokiego wachlarza muzycznego (muzyka lat 70’ i 80’, przeboje disco polo jak i muzyka na czasie) oraz zaplecza artystycznego w postaci różnego rodzaju zabaw.

DJ Johnson zapewnia indywidualne podejście do każdej imprezy, dobrą zabawę na wysokim poziomie i miłe wspomnienia.
czytaj więcej

: Dj Johnson Przemysław Burnos,  tel. 793-946-086,  www.djjohnson.pl

Zespół Muzyczny DZA LIVE

dzalive

Jesteśmy zespołem grającym muzykę 100% na żywo. Gramy wesela, zabawy, festyny, bale sylwestrowe oraz imprezy plenerowe. Posiadamy spore doświadczenie, do każdego występu przygotowujemy się indywidualnie, jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów, dostosowujemy się do ich potrzeb.

Wykonujemy utwory polskie i zagraniczne począwszy od muzyki disco, pop, poprzez rocka, rock&roll, reggae, dance, oraz utwory biesiadne. Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem oraz oświetleniem.
czytaj więcej

Zespół Muzyczny DZA LIVE | Krzysztof Nowak: +48 667 487 810,e-mail: super28-80@o2.pl,
Radomir Fijałkowski
: +48 609 870 715, e-mail: firad@wp.pl